İletişime Geçin: 0532 200 48 38
turkce dil ingilizce

Yasal Uyarı

Satin Alma Şartlari

Yasal Ve Satın Alma Şartları

Her ülkenin kişisel, yani özel hayatın gizliliği hakkında kanunları olduğu gibi, TÜRKİYE CUMHURİYETİ KANUNLARI içerisinde’de, Özel hayatın gizliliği kanunu mevcuttur. Bilişim suçları kanunu ve değişikliği sürekli gündemde olması nedeniyle, bu alanda siz müşterilerimizi bilgilendirmek ve yasal sorumluluk yada kanunsal sorumluluklarınızı hatırlatmamız, ayrıca satılan yazılımların sözleşme dahilinde satıldığını bildirmemiz gerekmektedir.

Yasal sorumluluklarınızı ve Kanunları unutmayınız.

 • Sitemiz dahilinde bulunan, satışa sunulmuş tüm ürünlerimizin satış amacı, tamamen aile içi güvenlik, iş alanınızdaki haksız kazanç ve işletme gizlilik politikası ihlalini ve hakkını korumak için siz müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.
 • Bu tür yazılımları, kendi iş yeriniz ve resmi bir bağı bulunmayan aile bireylerinin evlerinde, iş ve işçi kanununa bağlı olarak işletmeniz adına çalıştırdığınız personelin, iş yerinde kullandığı işletmeye ait bilgisayar yada cep telefonu dışında kullanılması, aile bağı olmayan kişilerin şahsi bilgisayaları ve cep telefonlarında kullanılması, ve bu duruma bağlı olarak (tehdit, şantaj ve özel hayatın gizlilik ihlali hakkına tecavüz ederek menfaat sağlamak, kişilerin şahsi bilgi ve şifrelerini, internet alanı yada bankacılık alanındaki hesaplarının hacklenerek haksız kacazç elde etmek ve bunu kötü amaç için kullanmak gibi vb.) durumlarda doğabilecek kanuni sorumluluk yazılımı satın alan kişinin ve kullanıcının kendisine aittir.
 • Güvenilk amaçlı takip ve bilgi güvenliği amaçlı bu tür yazılımları, kanuni bir bağı olan yada olmayan aile bieyleri dahil olmak üzere ve yasal olarak, üzerinde hak talebiniz olmadığı çalışanlar ve işletmelere yönelik kullanımların, T.C. kanunlarına dayanarak suç teşkil ettiğini hatırlatırız.
 • Temin ettiğiniz bu tür yazılımların yasa dışı kullanımı durumunda, kişi yada işletmeler, satıcılar ve temin edilen bu tür satış noktalarını sorumlu tutma hakları yoktur ve buna istinaden sorumluluk yüklemeyeceklerini kabul ederler.
 • Satış politikası gereği alıcı, ürünün sparişine mütakip bu İlgili T.C. Kanunlarını ve sorumluluklarını, bu şartlarla beraber kabul ettiğini onaylar ve beyan eder.
 • 5237 Sayili Türk Ceza Kanunu Kisisel Verilerin Kaydedilmesini, İzinsiz Kullanilmasina İliskin Bilgidir. Kisisel Haklarin İhlal Edilmesi Halinde Yürürlülüge Girecek Olan Türk Ceza Kanunu’nun 135,136,137,138 Ve 139′uncu Maddeleridir.
 1. Kisisel Verilerin Kaydedilmesi MADDE 135.
  1. Hukuka Aykiri Olarak Kisisel Verileri Kaydeden Kimseye Alti Aydan Üç Yila Kadar Hapis Cezasi Verilir.
  2. Kisilerin Siyasî, Felsefî Veya Dinî Görüslerine, İrkî Kökenlerine; Hukuka Aykiri Olarak Ahlâkî Egilimlerine, Cinsel Yasamlarina, Saglik Durumlarina Veya Sendikal Baglantilarina İliskin Bilgileri Kisisel Veri Olarak Kaydeden Kimse, Yukaridaki Fikra Hükmüne Göre Cezalandirilir. Verileri Hukuka Aykiri Olarak Verme Veya Ele Geçirme
 2. MADDE 136.
  1. Kisisel Verileri, Hukuka Aykiri Olarak Bir Baskasina Veren, Yayan Veya Ele Geçiren Kisi, Bir Yildan Dört Yila Kadar Hapis Cezasi İle Cezalandirilir.
 3. Nitelikli Hâller MADDE 137.
  1. Yukaridaki Maddelerde Tanimlanan Suçlarin;
   1. Kamu Görevlisi Tarafindan Ve Görevinin Verdigi Yetki Kötüye Kullanilmak Suretiyle,
   2. Belli Bir Meslek Ve Sanatin Sagladigi Kolayliktan Yararlanmak Suretiyle, Islenmesi Hâlinde, Verilecek Ceza Yari Oraninda Artirilir.
 4. Verileri Yok Etmeme MADDE 138.
  1. Kanunlarin Belirledigi Sürelerin Geçmis Olmasina Karsin Verileri Sistem İçinde Yok Etmekle Yükümlü Olanlara Görevlerini Yerine Getirmediklerinde Alti Aydan Bir Yila Kadar Hapis Cezasi Verilir.
 5. Sikâyet MADDE 139.
  1. Kisisel Verilerin Kaydedilmesi, Verileri Hukuka Aykiri Olarak Verme Veya Ele Geçirme Ve Verileri Yok Etmeme Hariç, Bu Bölümde Yer Alan Suçlarin Sorusturulmasi Ve Kovusturulmasi Sikâyete Bağlıdır.

Sitemizde satışı yapılan her “casus telefon” kapsamına giren yazılımın için tek taraflı sözleşme dahilinde satıldığını, yazılımı satın aldığınızda gereken sözleşmeyi onaylayıp tarafımıza bildireceğinizi, sözleşmenin 7 iş günü içinde onaylanıp tarafımıza bildirilmemesi halinde ürün hakkında hiç bir destek almayacağınızı kabul etmiş sayılırsınız.

Yazılımlarımızın bazıları imei numarasına göre lisanslanırken bazıları ise aktivasyon kodu ile çalışmaktadır, imei numarasına göre satılan yazılımların bir başka telefona aktarımı teknik olarak mümkün değildir, aktarımı mümkün olmayan yazılımların satın alma aşamasında imei numarasının yanlış verilmesinden doğan sorunlar müşteriye aittir, casustelefonnn.org yanlış belirtilen imei numaralarından sorumlu tutulamaz, aktivasyon kodu ile satılan yazılımlarda ise aktarım markadan markaya değil modelden bir başka modele aktarımı kapsamaktadır, samsung marka telefon için aktarım özelliği olan bir yazılım sadece diğer samsung marka başka telefonlara aktarılabilir, farklı bir modele aktarımı mümkün değildir. Telefon ve ortam dinlemelerinde takip eden kişinin sesi konferansa katılma işleminde veya birebir dinleme işlemlerinde karşı tarafa sesi gitmemesi için gerekli önlemleri almakla yükümlüdür.

Teslimatı gerçekleşen yazılımların hedef telefona göre sertifikanlandığı için hiç bir şekilde iadesi söz konusu olamaz, satın alan müşterilerimiz yazılımlarının kendilerinin yüklemek ile yükümlüdür, yükleme işlemini için teknik bilgisinin yetersiz olduğu durumlarda ürünün iadesi söz konusu olamaz, bu gibi durumlarda yetkili olmayan herhangi bir teknik servisten destek almaları gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Telefon Dinleme Programı başlıklı makalemizde telefon dinleme, Telefon Dinleme Programi ve telefon dinleme4 programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Telefon Dinleme Programı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Google Bizi Google+'da bulun
casus telefon