İletişime Geçin: 0532 200 48 38
turkce dil ingilizce

Windows Casus Telefon

Windows Casus Telefon

Dünya Markası windows’un el atmadığı sektör olmadığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Şimdide windows karşımıza Windows Mobile Phone ile geliyor.  Şık tasarımıyla harikalar yaratan windows mobile phone . Teknolojik bakimdan da mükemmel özellikler barındırıyor. Windows’un adeta kusursuz üretilmiş bu cep telefonu ile artık bilgisayarınızı cebinizde taşıyor hale geliyorsunuz.

Bizlerde bu dünya markasını örnek alarak onlar gibi casus yazilim teknolojilerimizi sürekli geliştirmek mecburiyetindeyiz. Bunun sebebi müşterilerimizin tüm isteklerini karşılayabilmek adına yazilimlarimizi her geçen gün geliştiriyoruz. İsterseniz sizlere bu muhteşem windows mobile casus telefon‘u ile neler yapabileceğinizi kısaca açıklayalim.

Windows mobile casus telefon sayesinde artik aldatilmayacaksınız. Çocuklarinizi kötü alışkanlıklardan ve kötü ortamlardan kurtara bileceksiniz. Windows mobile casus telefon sayesinde artik iş ortaklarinizin nekadar güvenilir olup olmadığını arkanızdan bir iş çeviriyormu çevirmiyormu bunlarin hepsini öğrenebileceksiniz.

Bu muhteşem özellikteki windows mobile casus telefon‘un özelliklerine gelelim…

Telefon Görüşmelerini  Özelliği

Ortam Dinleme Özelliği

Ortam’dan Anlık Fotoğraf Alabilme Özelliği

Facebook Konusmalarini Takip Edebilme Özelliği

Twitter Konusmalarini Takip Edebilme Özelliği

Whats app Ve Viber Konusmalarini Takip Edebilme Özelliği

Skype Konusmalarini Takip Edebilme Özelliği

Gps’den Yer Tespiti Yapa Bilme özelliği

Telefon’da Çekilmiş Olan Resimlere Ve Videoları Görebilme Özelliği

Telefon’da Yüklü Uygulamalari Yönetebilme Özelliği

Simkar Değişikliği Bilgisi

İşte sizlere anlatıpda bitiremediğimiz windows casus telefon’umuzun bir takim özelliklerini sizlere bu şekilde anlatmış bulunuyoruz.Eğer sizlerde birer windows mobile casus telefona sahip olmak istiyorsanız. Bizleri iletişim adreslerimizden 7/24 saat arayabilirsiniz…

Not : Tüm ürünlerimiz Ömürlük lisansli ve Garantilidir. Ürünlerimizin kötüye kullanımından tamamen satın alan kişi ve kişiler sorumludur. Firmamız bu konuda hiç bir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.

Bir önceki yazımız olan Bilgisayar Takip Yazilimlari başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Google Bizi Google+'da bulun
casus telefon