İletişime Geçin: 0532 200 48 38
turkce dil ingilizce

Telefon Dinleme Programı

Telefon Dinleme Programı

Telefon dinleme programı ile çocuklarini artik sizlere yalan söyleyemiyecek. Çocuklarinizin gün içerisinde nerelerde dolaştığını , nasıl insanlarla arkadaşlık ettiğini  , nasıl ortamlara girdiğini görebileceksiniz. Bu sayede çocuklarinizi kötü ortamlardan ve kötü arkadaşlıklardan uzak tutmuş olacaksınız. Her ebevyn çocuklarindan 7/24 haberdar olmak ister ama ne yazikki çoğu kez bunu başaramazlar ve çocuklarinin madde bağımlısı olduklarini çok geç öğrenebilirler.

Bizler aile bireylerinin işlerini kolaytırmak ve çocuklarinin güvenliğini sağlamak adına sizlere telefon dinleme programlarimizi önermiş bulunuyoruz. Sizler’de bu programlar sayesinde çocuklarinizdan 7/24 haberdar olacaksınız ve onlarin size yalan söyleyip söylemediğini anlayacaksınız. Dilerseniz telefon dinleme programı rimizin özelliklerine kısaca göz atalim ..
Telefon Dinleme Programı Özellikleri :

Ortam Dinleme : Hedef telefon’un bulunduğu ortami an be an dinleyebileceksiniz . İsterseniz dinlediğiniz ortamdaki sesleri kayıt altına alabileceksiniz.

Telefon Dinleme : Hedef telefon bir görüşmeye başladığı anda yönetici telefonunuza bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Sizde size vermiş olduğumuz panelden girip telefon görüşmesini dinleyebileceksiniz.

Ortamdan Anlık Görüntü Alma : İstediğiniz anda hedef telefo’un bulunduğu ortamdan anlık görüntü alabilirsiniz.

Rehbere erişim : Hedef telefon’un rehberindeki tüm kayıtlı kişilere erişebilme imkanınız vardir . Bu kişilerin telefon rehberinde ne diye kayıtlı olduklarinida görebilrsiniz.

İnternet Geçmişi Görme : Hedef telefon’dan girilen tüm websitelerini görebilirsiniz dilediğiniz taktirde bu websitelerini ziyaret edebilerek içeriklerinin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Skyp,Whats app , Facebook Görüşmeleri : Hedef telefondan yapilan Skyp’e , whats app , Facebook görüşmelerini görebileceksiniz dilediğiniz taktirdede bu görüşmelerin bir kopyasını kayıt altına alabileceksiniz..

Gelen ve Giden Sms Kaydi : Hedef telefon’a gelen ve giden sms kaydının hepsini görebileceksiniz. Hedef telefon’a gelen ve giden msjların bir kopyası sizin yönetici telefonunuzada gelecektir.

Simkart Değişikliği Bilgisi : Hedef telefon’da eğer bir sim kart değişimi söz konusu olursa sizin yönetici telefonnunuza bildirim gelecektir. Sizde kişinin farklı simkartlar kullanıp kullanmadığını görenebileceksiniz.

Not : Tüm ürünlerimiz Ömürlük lisansli ve Garantilidir. Ürünlerimizin kötüye kullanımından tamamen satın alan kişi ve kişiler sorumludur. Firmamız bu konuda hiç bir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Telefon Dinleme Programi satın almak istiyorsanız bizlere iletişim adreslerimizden 7/24 saat ulaşabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Casus yazılımlar başlıklı makalemizde Casus Telefon ve Casus Telefon Yazilimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Casus Yazılımlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Google Bizi Google+'da bulun
casus telefon