İletişime Geçin: 0532 200 48 38
turkce dil ingilizce

Sony Ericsson Telefon Dinleme Programı

Sony Ericsson Telefon Dinleme Programı

Sony Ericsson Telefon Dinleme ülkemizde telefon dinleme yazilimlari 10 senedir kullanılıyor. Bu ürünleri satan internet aleminde bir çok firma vardir. Yalniz bu firmalarin çogu  ya lisanssız ürün , ya sahte ürün yada insanlari dolandırmak amaçlı yazilimlar satmaktadir. Sizler eğer bir Sony telefon dinleme programi satin alacaksaniz satin almadan önce iyice bir araştırma yapmalisiniz.

Sony ericcson Telefon dinleme programlari sayesinde bir çok sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Örnek verecek olursak. Aldatildiğinizi düşünüyorsunuz ve ne bu konuda ne yapacağınız hakkında ufak bir fikriniz bile yok . Bu yüzden yapmaniz gereken tek şey bir sony telefon dinleme programi satin almalisiniz bu sayede bütün şüphelerinizden kurtulabilirsiniz ve bu şüphelerinizde nekadar haklı veya nekadar haksiz olduğunuzu bir nebzede olsun anlayabilirsiniz..

Telefon dinleme programlarimizin hepsi profesyonel yazilimlardir. Yazilimi hedef telefona yüklemek yaklaşık 2 dakika sürmektedir. Yazilim yüklendiği telefonda hiç bir belirti olmayacaktir telefon ekranında hiç bir belirti olmayip sizi eleverecek hiç bir belirti de olmayacaktır.

Telefon Dinleme programlarimizin Özelliklerine gelecek olursak ;

Ortam Dinleme : Hedef telefon’un bulunduğu ortami an be an dinleyebileceksiniz . İsterseniz dinlediğiniz ortamdaki sesleri kayıt altına alabileceksiniz.

Telefon Dinleme : Hedef telefon bir görüşmeye başladığı anda yönetici telefonunuza bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Sizde size vermiş olduğumuz panelden girip telefon görüşmesini dinleyebileceksiniz.

Ortamdan Anlık Görüntü Alma : İstediğiniz anda hedef telefo’un bulunduğu ortamdan anlık görüntü alabilirsiniz.

Rehbere erişim : Hedef telefon’un rehberindeki tüm kayıtlı kişilere erişebilme imkanınız vardir . Bu kişilerin telefon rehberinde ne diye kayıtlı olduklarinida görebilrsiniz.

İnternet Geçmişi Görme : Hedef telefon’dan girilen tüm websitelerini görebilirsiniz dilediğiniz taktirde bu websitelerini ziyaret edebilerek içeriklerinin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Skyp,Whats app , Facebook Görüşmeleri : Hedef telefondan yapilan Skyp’e , whats app , Facebook görüşmelerini görebileceksiniz dilediğiniz taktirdede bu görüşmelerin bir kopyasını kayıt altına alabileceksiniz..

Gelen ve Giden Sms Kaydi : Hedef telefon’a gelen ve giden sms kaydının hepsini görebileceksiniz. Hedef telefon’a gelen ve giden msjların bir kopyası sizin yönetici telefonunuzada gelecektir.

Simkart Değişikliği Bilgisi : Hedef telefon’da eğer bir sim kart değişimi söz konusu olursa sizin yönetici telefonnunuza bildirim gelecektir. Sizde kişinin farklı simkartlar kullanıp kullanmadığını görenebileceksiniz.

Bu özelliklere sahip bir Sony ericcson telefon dinleme programina sahip olmak isterseniz eğer bizleri iletişim adreslerimizden 7/24 saat arayabilirisiniz.

Not : Tüm ürünlerimiz Ömürlük lisansli ve Garantilidir. Ürünlerimizin kötüye kullanımından tamamen satın alan kişi ve kişiler sorumludur. Firmamız bu konuda hiç bir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Sony Ericcson telefon dinleme programi satın almak istiyorsanız bizlere iletişim adreslerimizden 7/24 saat ulaşabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Samsung Telefon Dinleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Google Bizi Google+'da bulun
casus telefon