İletişime Geçin: 0532 200 48 38
turkce dil ingilizce

Nokia Telefon Dinleme

Nokia Telefon Dinleme

Nokia telefon dinleme programi ülkemizde yaklaşık 2003 yilindan buyana kullanılan bir yazilimdir. Türkiyede en çok tutulan ve en çok kullanılan yazilimlardan birisi olan nokia telefon dinleme programi ile bu süre zarfinda bir çok kişi aldatilmaktan kurtulmuş . Bir çok kişi dolandırılmaktan kurtulmuş . Bir çok ebeveyn çocuklarini kötü ortamlardan ve kötü arkadaşlıklardan kurtarmıştır.

Ülkemizde nokia telefon dinleme programi satan internet üzerinde bir çok web sitesi vardir. Ama bu çoğu websitesinin ne sattiklarini dahi bilmeyen kişilerden oluşup . İnsanlarin iyi niyetlerini su istimal eder konuma getiriyorlar. Nokia telefon dinleme programlarini lisanslı ve garantili olarak satan tek firma olmaktan bu zamana kadar bu sektörde öncü olmayı başardık.

En önemli kriterimiz müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin bizlere geldiğinde tüm isteklerini karşılayabilmektir. Bu yüzden bizlerde her geçen gün yazilimlarimizi bir kademe daha yükseltip yazilimlarimizin kalitesini artirmayi başarmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yazilimlarimizin hepsi deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafindan yaziliyor olmasiyla birlikte tüm yazilimlarimiz Lisansli ve garantilidir.  Bir birinden muhteşem özellikleriyle artik sizlerde yalan söyleyen insanlarin yalanlarini ortaya çıkarabileceksiniz.

Nokia telefon dinleme programinin özelliklerine gelecek olursak ;

Ortam Dinleme : Hedef telefon’un bulunduğu ortami an be an dinleyebileceksiniz . İsterseniz dinlediğiniz ortamdaki sesleri kayıt altına alabileceksiniz.

Telefon Dinleme : Hedef telefon bir görüşmeye başladığı anda yönetici telefonunuza bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Sizde size vermiş olduğumuz panelden girip telefon görüşmesini dinleyebileceksiniz.

Ortamdan Anlık Görüntü Alma : İstediğiniz anda hedef telefo’un bulunduğu ortamdan anlık görüntü alabilirsiniz.

Rehbere erişim : Hedef telefon’un rehberindeki tüm kayıtlı kişilere erişebilme imkanınız vardir . Bu kişilerin telefon rehberinde ne diye kayıtlı olduklarinida görebilrsiniz.

İnternet Geçmişi Görme : Hedef telefon’dan girilen tüm websitelerini görebilirsiniz dilediğiniz taktirde bu websitelerini ziyaret edebilerek içeriklerinin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Skyp,Whats app , Facebook Görüşmeleri : Hedef telefondan yapilan Skyp’e , whats app , Facebook görüşmelerini görebileceksiniz dilediğiniz taktirdede bu görüşmelerin bir kopyasını kayıt altına alabileceksiniz..

Gelen ve Giden Sms Kaydi : Hedef telefon’a gelen ve giden sms kaydının hepsini görebileceksiniz. Hedef telefon’a gelen ve giden msjların bir kopyası sizin yönetici telefonunuzada gelecektir.

Simkart Değişikliği Bilgisi : Hedef telefon’da eğer bir sim kart değişimi söz konusu olursa sizin yönetici telefonnunuza bildirim gelecektir. Sizde kişinin farklı simkartlar kullanıp kullanmadığını görenebileceksiniz.

Bu özelliklere sahip bir Nokia telefon dinleme programina sahip olmak isterseniz eğer bizleri iletişim adreslerimizden 7/24 saat arayabilirisiniz.

Not : Tüm ürünlerimiz Ömürlük lisansli ve Garantilidir. Ürünlerimizin kötüye kullanımından tamamen satın alan kişi ve kişiler sorumludur. Firmamız bu konuda hiç bir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Nokia  telefon  dinleme programi satın almak istiyorsanız bizlere iletişim adreslerimizden 7/24 saat ulaşabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan İphone Telefon Dinleme Programı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Google Bizi Google+'da bulun
casus telefon