İletişime Geçin: 0532 200 48 38
turkce dil ingilizce

Nokia Casus Telefon

Nokia Casus Telefon

Nokia Casus telefon ülkemizde 2003 yılından beri kullanılmaktadir. O günden buyane satışını yapmaktayiz. Nokia eski dünya devi olan bir firmadır. Şimdilerde teknolojisi yeni cıkan teknoloji karşısında biraz geride kalsada nokia yeni cıkardığı ürünleriyle piyasada tutunmaya devam ediyor.

Nokia’nin her modeline uygun casus yazilimlarimiz bulunmaktadir. Yazilimin yüklenmesi yaklaşık 2 dakika sürmektedir. Nokia casus telefonlari sayesinde kaybedilmiş güvenleri geri kazanabilirsiniz ve ya güven konusundaki eksiklerinizi gidere bilirsiniz.

Nokia casus telefon’un özellikleri

  Telefon Dinleme
Ortam Dinleme
Ortamdan Anlık Görüntü alabilme
Yer tespiti yapabilme
Rehber Görme
İnternet Tarayıcı Geçmişini Görme
Simkart Değişikliği bilgisi

İşte yukarıdaki saydığım özellikler sayesinde sizlerde noki casus telefon sayesinde aldatilmaktan kurtulmuş olacaksınız. Casus telefonlar iyi niyetli kullanıldığında mükemmel bir teknoloji ürünüdür.

Casus telefonlari alirken dikkat edin. Casus telefon piyasasında bir çok dolandırıcı bulunmaktadir. Sizlerin’de bu dolandırıcılara dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatıyoruz. Paranizi çöpe atmayiniz…

Not : Tüm yazilimlarimiz Lisansli ve Garantilidir. Yazilimlarimizin kötüye kullanımında kesinlikle satin alan kişi sorumludur. Profesyonel casus telefonlara sahip olmak isterseniz bizlere iletişim adreslerimizden ulaşa bilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Destek Yardım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Google Bizi Google+'da bulun
casus telefon