İletişime Geçin: 0532 200 48 38
turkce dil ingilizce

Neden Casus Telefon ?

Neden Casus Telefon ?

Neden casus telefon ve telefon dinleme programlari kullanmalisiniz . Buna bir çok örnek ve bir çok sebeb verebiliriz. Çocuklarinizin herzaman güvende olmasını her an onlardan haberdar olmak ve onlarin kötü arkadaşlar ve kötü alışkanlıklar edinmesini istemezsiniz değilmi . İşte bu yüzde casus telefon ve telefon dinleme programlari sayesinde çocuklarinizdan 7/24 saat haberdar olabilirsiniz. Bu sayede çocuklarini kötü ortamlardan ve kötü arkadaşlıklardan kurtarabilirsiniz.

Sadece cocuklariniz için değil eşleriniz ve iş ortaklariniz için’de casus telefonlari ve telefon dinleme programlari’ni kullanabilirsiniz. Eşinizin sizi aldattiğini düşünüyor olabilrsiniz yada arkanızdan bazi şeyler çevirdiğine dair şüpheleriniz olabilir. Kafanizi bir çok soru meşgül ediyor olabilir. Bu yüzden sizlerde casus telefon ve telefon dinleme programi sayesinde kafanizdaki tüm şüphelerden kurtulabilirsiniz ve merak ettiğiniz bir çok soruya cevap bulabilirsiniz.

Casus telefon Ve Telefon Dinleme Programi Özellikleri :

Ortam Dinleme : Hedef telefon’un bulunduğu ortami an be an dinleyebileceksiniz . İsterseniz dinlediğiniz ortamdaki sesleri kayıt altına alabileceksiniz.

Telefon Dinleme : Hedef telefon bir görüşmeye başladığı anda yönetici telefonunuza bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Sizde size vermiş olduğumuz panelden girip telefon görüşmesini dinleyebileceksiniz.

Ortamdan Anlık Görüntü Alma : İstediğiniz anda hedef telefo’un bulunduğu ortamdan anlık görüntü alabilirsiniz.

Rehbere erişim : Hedef telefon’un rehberindeki tüm kayıtlı kişilere erişebilme imkanınız vardir . Bu kişilerin telefon rehberinde ne diye kayıtlı olduklarinida görebilrsiniz.

İnternet Geçmişi Görme : Hedef telefon’dan girilen tüm websitelerini görebilirsiniz dilediğiniz taktirde bu websitelerini ziyaret edebilerek içeriklerinin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Skyp,Whats app , Facebook Görüşmeleri : Hedef telefondan yapilan Skyp’e , whats app , Facebook görüşmelerini görebileceksiniz dilediğiniz taktirdede bu görüşmelerin bir kopyasını kayıt altına alabileceksiniz..

Gelen ve Giden Sms Kaydi : Hedef telefon’a gelen ve giden sms kaydının hepsini görebileceksiniz. Hedef telefon’a gelen ve giden msjların bir kopyası sizin yönetici telefonunuzada gelecektir.

Simkart Değişikliği Bilgisi : Hedef telefon’da eğer bir sim kart değişimi söz konusu olursa sizin yönetici telefonnunuza bildirim gelecektir. Sizde kişinin farklı simkartlar kullanıp kullanmadığını görenebileceksiniz.

Bu özelliklere sahip bir casus telefon ve telefon dinleme programi’na sahip olmak isterseniz eğer bizleri iletişim adreslerimizden 7/24 saat arayabilirisiniz.

Not : Tüm ürünlerimiz Ömürlük lisansli ve Garantilidir. Ürünlerimizin kötüye kullanımından tamamen satın alan kişi ve kişiler sorumludur. Firmamız bu konuda hiç bir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Casus telefon Ve Telefon Dinleme programi satın almak istiyorsanız bizlere iletişim adreslerimizden 7/24 saat ulaşabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Casus Telefon Yazilimlarimiz Hakkinda başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Google Bizi Google+'da bulun
casus telefon