İletişime Geçin: 0532 200 48 38
turkce dil ingilizce

İphone Casus Telefon

İphone Casus Telefon

İphone şuan telefon sektöründe dünya devi olan bir markadır. Her gün cıkardığı ürünler ile dünyada büyük yankı uyandıran iphone . Her geçen gün teknolojik faliyetlerini geliştirmektedir. İphone günümüz teknolojisinde çok üst seviylerde gezerken diyer markalar iphon’un teknolojisini yaklamakta zorlanacaklarını herkez biliyordur.

Bizlerde müşterilerimize daha verimli olabilmek adına iphone gibi dünya devlerinin teknolojik gelişmelerini takip etmek zorunda olduğumuzu çok iyi biliyoruz. İphone’nin cıkardığı bir üründen yaklaşık 1 ay sonra bizim yazilimimizda cıkardığı o sürümdeki yazilima göre tekrardan yazilir. Bu sayede müşteri potansiyelimiz epey bi genişlemiş olur. Bu yüzdende bizler casus telefon sektöründe bir numara olmus oluruz.

En yeni iphone casus telefonlarimiz ile müşterilerimize çok daha kaliteli özellikler ve hizmetler sunmaktayiz .İphone casus telefonlarimiz ile artık  herşey daha kolay . İnsanlarin güven konusundaki şüphelerinden kurtulabilecekler.

İphone Casus Telefonlarimizin Genel Özellikleri ;

Telefon Görüşmelerini Canlı Olarak Dinleme Özelliği

Ortam Dinleme Özelliği

Ortam’dan Anlık Fotoğraf Alabilme Özelliği

Facebook Konusmalarini Takip Edebilme Özelliği

Twitter Konusmalarini Takip Edebilme Özelliği

Whats app Ve Viber Konusmalarini Takip Edebilme Özelliği

Skype Konusmalarini Takip Edebilme Özelliği

Gps’den Yer Tespiti Yapa Bilme özelliği

Telefon’da Çekilmiş Olan Resimlere Ve Videoları Görebilme Özelliği

Telefon’da Yüklü Uygulamalari Yönetebilme Özelliği

Simkar Değişikliği Bilgisi

Eğer sizde bir iphone casus telefon satin alirsaniz yukarıdaki saymış olduğumuz tüm özelliklere sahip olabileceksiniz. Bu sayede eğer aldatıldığınızdan şüpheleniyorsanız buna kesin sonuçlar bulacaksınız. Yada çocuklarinizin kötü alışkanlıklari ve kötü ortamlarda bulunduğundan şüpheleniyorsanız şüphelerinize son vermiş olacaksınız.

Not : Tüm ürünlerimiz Ömürlük lisansli ve Garantilidir. Ürünlerimizin kötüye kullanımından tamamen satın alan kişi ve kişiler sorumludur. Firmamız bu konuda hiç bir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. İphone casus telefon satın almak istiyorsanız bizlere iletişim adreslerimizden 7/24 saat ulaşabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Android Casus Yazılımlarımız başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Google Bizi Google+'da bulun
casus telefon