İletişime Geçin: 0532 200 48 38
turkce dil ingilizce

İphone 5s Casus Telefon

İphone 5s Casus Telefon

İphone gibi dünya devi dünyayi tekrar salladi diyebiliriz. Karşımıza bu sefer iphone 5s modeliyle çıkmakta. İphone 5s modeli 16 gb , 32 gb , 64 gb olmak üzere farkli fiyatlardan piyasaya sürülmüştür. Ülkemizde en çok satilan telefon ürünlerinden olan iphone bu hamlesiyle ülke pazarindaki rekabetini epey bir arttiracağa benziyor.

Bizlerde karşınıza iphone 5s casus telefon yazilimlari ile geliyoruz. Bir birinden güzel özelliklere sahip iphone 5s telefon dinleme programlari ile artik çocuklariniz güven altinda , eşleriniz sizden gizli işler çeviremiyecek , iş ortaklariniz sizlerden habersiz şirket bünyesinden para sizdiramiyacak. Bir iphone 5s casus telefonu ile ülkemizde bir çok insan büyük sorunlarina çare bulabilmektedir.

Ülkemizde iphone casus telefon yazilimlari kullanan bir çok insan vardir. Bu insanlarin çoğu bu yazilim bir çok sorunlarina çare bulmuşlardir. Bizler casus telefon yazilimlarini ülkemize getiren ilk firma olmaktan herzaman gurur duymaktayiz. Müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde bu sektörde herzaman öncü bir firma olarak sizlere bir kaç tavsiyemiz olacaktir.

Ülkemizde casus telefon yazilimi satan bir çok firma vardir. Bu firmalarin çoğu ne sattiklarini bilmemelerine rağmen insanlara cracklenmiş , lisansi olmayan  veya daha önceden satilan hayali ürünleri satarak insanlari resmen dolandırma amaciyla kurduklari firmalardir. Sizlere tavsiyemiz bir iphone 5s casus telefon yazilimi almadan önce piyasada detayli bir araştirma yapiniz. Aksi taktirde vereceğiniz onca para çöpe gitmiş olacaktir. Bu önerilerimizi asla kulak arkası etmeyiniz ettiğiniz taktirde çok sıkıntı yaşayacaksiniz. Şimdi sizlere iphone 5s casus telefon yaziliminin özelliklerinden bahsetmek istiyorum.

İphone  5s Casus Telefon Yazilimi Özellikleri :

 1. Telefon Dinleme
 2. Ortam Dinleme
 3. Gelen Ve Giden Sms Kaydi
 4. Yer Tespiti
 5. Web Geçmişi
 6. Eposta Takibi
 7. Yüklü Uygulamalara Erişim
 8. Skype , Whats app , Viber ve Facebook Takibi
 9. Telefondaki Fotoğraf Ve Videolara Erişim
 10. Telefon Rehberine Erişim
 11. Simkart Değişikliği Bilgisi

İphone 5s Casus Telefon Yazilimi Fiyati : 2000 TL

 

Not : Bir casus telefon dinleme yazilimi alirken çok dikkatli olmaniz gerekmektedir. Sizlere ofisimiz sürekli tadilatta diyen , Web sitelerinde ofis adresleri yazmayan , Garip telefon numaralari kullanan kişi ve firmalardan kesinlikle casus telefon yazilimi satin almayiniz.

Bir önceki yazımız olan Casus Cep başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Google Bizi Google+'da bulun
casus telefon