İletişime Geçin: 0532 200 48 38
turkce dil ingilizce

Htc Telefon Dinleme Programı

Htc Telefon Dinleme Programı

Htc son yıllarda ülkemizde en çok satiş yapan telefon markalarından birisi olan htc gelişmiş performanslı ve şık tasarimli telefonlari ile türkiye sektöründe önemli yer tutmaya başlamıştır. Android işlemcili olan htc telefonlari şuan en iyi android işlemcili telefonlar arasında gösteriliyor. Htc’nin bu son yillardaki atağıyla beraber bir çok markayi geride birakmış durumda gözüküyor. Sürekli geliştirdiği teknolojisiyle birlikte her geçen gün yenilikler ile kapımızı çalmaya devam ediyor.

Htc’nin bu hizli ilerleyişini bizlerde telefon dinleme yazilimcilari olarak takip etmek ve onlarin bu hizlarina ayak uydurmak zorundayiz. Müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek adına bizlerde bu markalar gibi her geçen gün yazilimlarimiza yeni bir boyut getirmeye devam ediyoruz. Casus telefon ve telefon dinleme sektöründe öncü olmamızın nedeni de budur. İnternet platformunda bir çok casus telefon ve telefon dinleme programi satan şirket bulunmaktadir ama bu firmalarin çoğu müşterilerinin isteklerini karşılayamamakla beraber ne sattiklarini dahi bilmez haldeler.

Htc telefon dinleme programi sayesinde ülkemizde bir çok insan çocuklarini kötü ortamlardan ve kötü arkadaşlıklardan kurtarmış bulunmaktadir. Htc telefon dinleme programi sayesinde çocuklar aile bireylerine asla yalan söyleyemez hala geliyorlar. Peki ya bu nasıl oluyor. Htc telefon dinleme programlarinin muhteşem özellikleri sayesinde bu bahsettiğimiz herşey oluyor.
İsterseniz htc telefon dinleme programinin özelliklerine hep beraber göz atalim ..

Htc Telefon dinleme programi Özellikleri.;

Ortam Dinleme : Hedef telefon’un bulunduğu ortami an be an dinleyebileceksiniz . İsterseniz dinlediğiniz ortamdaki sesleri kayıt altına alabileceksiniz.

Telefon Dinleme : Hedef telefon bir görüşmeye başladığı anda yönetici telefonunuza bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Sizde size vermiş olduğumuz panelden girip telefon görüşmesini dinleyebileceksiniz.

Ortamdan Anlık Görüntü Alma : İstediğiniz anda hedef telefo’un bulunduğu ortamdan anlık görüntü alabilirsiniz.

Rehbere erişim : Hedef telefon’un rehberindeki tüm kayıtlı kişilere erişebilme imkanınız vardir . Bu kişilerin telefon rehberinde ne diye kayıtlı olduklarinida görebilrsiniz.

İnternet Geçmişi Görme : Hedef telefon’dan girilen tüm websitelerini görebilirsiniz dilediğiniz taktirde bu websitelerini ziyaret edebilerek içeriklerinin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Skyp,Whats app , Facebook Görüşmeleri : Hedef telefondan yapilan Skyp’e , whats app , Facebook görüşmelerini görebileceksiniz dilediğiniz taktirdede bu görüşmelerin bir kopyasını kayıt altına alabileceksiniz..

Gelen ve Giden Sms Kaydi : Hedef telefon’a gelen ve giden sms kaydının hepsini görebileceksiniz. Hedef telefon’a gelen ve giden msjların bir kopyası sizin yönetici telefonunuzada gelecektir.

Simkart Değişikliği Bilgisi : Hedef telefon’da eğer bir sim kart değişimi söz konusu olursa sizin yönetici telefonnunuza bildirim gelecektir. Sizde kişinin farklı simkartlar kullanıp kullanmadığını görenebileceksiniz.

Bu özelliklere sahip bir htc telefon dinleme programina sahip olmak isterseniz eğer bizleri iletişim adreslerimizden 7/24 saat arayabilirisiniz.

Not : Tüm ürünlerimiz Ömürlük lisansli ve Garantilidir. Ürünlerimizin kötüye kullanımından tamamen satın alan kişi ve kişiler sorumludur. Firmamız bu konuda hiç bir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. htc telefon dinleme programi satın almak istiyorsanız bizlere iletişim adreslerimizden 7/24 saat ulaşabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Blackberry Telefon Dinleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Google Bizi Google+'da bulun
casus telefon