İletişime Geçin: 0532 200 48 38
turkce dil ingilizce

Destek Yardım

Destek Yardım

Casus Yazılım Yükleme Yöntemleri :

Casus telefon ve telefon dinleme yazılımlarımız’dan her hangi birini satin aldiğiniz’da yazılımınızın kullanik klavuzu ile birlikte yükleme klavuzunu’da sizlere gönderiyoruz. Göndermiş olduğumuz yükleme klavuzumuzda yazilimin hedef telefona nasıl yükleneceği ayrintili bir şekilde görsel olarak anlatilmaktadir. Yükleme anlatimlarimiz en acemi kullaniciya göre hazirlanmiş olup yükleme konusunda hiç bir sıkıntı çekmeyeceğinizin garantisini sizlere vermekteyiz. Satin almadan önce kısaca yükleme yöntemlerinden sizlere bahsedelim.

 

1.Hafıza Kartı Yardımı İle Casus Yazılımı Yükleme:   

Hafiza karti yardimi ile casus yazilimi hedef telefon’a çok kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz. İşlem yaklaşık bir dakika sürmektedir. Bu sistem’de yapmaniz gereken yazilimi satin aldiğiniz’da sizlere yazilimin yaninda bir casus yazilim yüklü bir adet hafiza karti göndermekteyiz . Tek yapmaniz gereken hafiza kartini hedef telefon’a takip casus yazilimi hedef telefon’a yüklemeniz gerekmektedir. Bütün bu yükleme işlemleri bittikten sonra hafiza kartını çıkartabilir ve yedek olarak saklayabilirsiniz.

Not: Bu Yöntem Hafıza Kartı Kullanan Telefonlar İçindir.

 

2.Usb Kablo Yardımı İle Casus Yazılımı Yükleme :

Bu yöntem ile hedef telefonu bir bilgisayara bağlamaniz şarttir. Yazilimi satin aldiktan sonra mailinize casus yazilimi göndereceğiz ve daha sonra sizlerde hedef telefon’u bilgisayara usb kablosu ile bağladıktan sonra mailinizdeki casus yazilimi indirip usb kablosu yardımı ile telefon’a atmaniz gerekmektedir. Bu yöntem yaklaşık 10 dakika sürmektedir.

 

3.Web Üzerinden Casus Yazılımı Direk İndirme :

Bu aşamada yapmaniz gereken yazilimi satin aldiktan sonra sizlerin mailinize casus yazilimi indirebileceğiniz bir web adresi göndereceğiz. Daha sonra sizde hedef telefonu elinize alip İnternet butonuna (Dünya Simgesi) tıklayacaksınız ve adres çubuğuna size göndermiş olduğumuz adresi yazacak adrese git diyeceksiniz. Git dedikten 10 sn sonra yazilim telefonunuza inecektir . Sizde indirilenler klasörüne giderek casus yazilima tıklayacaksınız ve kur diyeceksiniz. Yazilim yaklaşık 20 saniye içinde kurulacaktir. Bu işlem yaklaşık 1 dakika sürmektedir.

 

 

Casus telefonlarimiz ve telefon dinleme programlarimiz hakkinda merak ettiğiniz herşeyi iletişim kısmındaki formu doldurarak bizlere iletebilirsiniz. Dilediğiniz taktirde sayfamizin sağ alt tarafındaki canlı destek operatörümüze sorabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sony Ericsson Telefon Dinleme Programı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Google Bizi Google+'da bulun
casus telefon