İletişime Geçin: 0532 200 48 38
turkce dil ingilizce

Casus Yazılımlar

Casus yazılımlar

Casus yazılımlar telefonlarin ülkemizde gelişi yaklaşık 10 yili bulmustur. Casus  yazılımlar ini ülkemize getiren ve ülkemizde tanıtan ilklerden olmaktan mutluluk duyarız. Her marka ve modele uygun casus yazilimlarimiz ile artik sizlerin sorunlarina ortak oluyoruz.

Casus telefon alirken detaylı araştirma yapmaniz gerekmektedir. Aksi taktirde verdiğiniz para çöpe gidebilir ve hiç bir yarar sağlayamamış olursunuz. Casus  yazılımlar ile çocuklarinizi kötü ortamlardan ve kötü alışkanlıklardan kurtararak . Çocuklarinizdan 7/24 haberdar olabilrisiniz. Dilerseniz sizlere casus telefon yazilimlarimiz’in özelliklerinden kısaca bahsedelim ..

Casus Telefon Yazilimi Özellikleri :

Telefon Görüşmelerini Dinleme Özelliği

Ortam Dinleme Özelliği

Ortam’dan Anlık Fotoğraf Alabilme Özelliği

Gps’den Yer Tespiti Yapa Bilme özelliği

Telefon’da Çekilmiş Olan Resimlere Ve Videoları Görebilme Özelliği

Simkar Değişikliği Bilgisi

İnternet tarayicisini Takip edebilme Özelliği

Casus Telefon Yazilimin‘a sahip olmak istiyorsanız eğer bizleri iletişim numaralarimizdan 7/24 saat arayabilirsiniz. Bu sayede kaliteli ve sorunsuz casus telefon’a sahip olabilirsiniz.

Not : Tüm ürünlerimiz Ömürlük lisansli ve Garantilidir. Ürünlerimizin kötüye kullanımından tamamen satın alan kişi ve kişiler sorumludur. Firmamız bu konuda hiç bir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.

Bir önceki yazımız olan Merhaba dünya! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Google Bizi Google+'da bulun
casus telefon