İletişime Geçin: 0532 200 48 38
turkce dil ingilizce

Casus Telefon Yazilimlarimiz Hakkinda

Casus Telefon Yazilimlarimiz Hakkinda

Casus telefon ve telefon dinleme yazilimlarimiz tamamen aile güvenliği için yazilan yazilimlardir. Yazilimlarimizi 1. derecede kan bağı olmaya kimse satın alamaz. Ailelerin çocuklarini kötü alışkanlıklardan kurtarabilmesi adına çocuklarindan her an her saniye haberdar olabilmeleri adına yazilmiş güvenlik yazilimlaridir. Casus telefon ve telefon dinleme yazilimlarimizin tamami yurt dışından lisanslanarak alınıyordur.

Müşterilerimizin ürünlerimizi almadan önce web sitemizdeki satış şartları bölümünü okumasını ve  ürünlerimizi satin almadan önceki satın alma sözleşmelerini kabul etmelerini anlatıyoruz. Ürünlerimizin kötüye kullanımından tamamen kullanıcının sorumlu oldugunu ve ne gibi hükümlülüklerin olduğunu kullanıcılarımıza anlatmış bulunmaktayiz.

 

Casus telefon yazilimlarimizin kötüye kullanımında firmamızın hiç bir şekilde yasal sorumluluk kabul etmeceğini’de web sitemizde ürünümüzü almadan önceki yazilim şartlarımız ve yazilim sözleşmelerimiz arkasındaki maddeler’de yaziyor ve bu nedenle müşterilerimizin hepsine bu yazilim sözleşmelerimizi okumalarini ve konu hakkinda gerekli bilgilendirmeleri edinmelerini söylüyoruz.

Türk Ceza Kanunun 135. Maddesine göre hareket edip özel hayatın gizliliği kapsamında yazilimi satin alan kişi dinleyeceği kişinin 1. dereceden kan bağı olan çocuğu ve eşi olmak suretiyle güvenlik amacıyla satmaktayiz. Yazilimlarimizi kötü niyetli kullanımından doğacak sorunlarda TAMAMEN KULLANICI SORUMLUDUR.

TÜM MÜŞTERİLERİMİZİN BUNLARİ BİLMESİ VE YAZİLİMLARİMİZİ ONA GÖRE SATİN ALMALARINI ÖNERİYORUZ.

Bir önceki yazımız olan Casus Telefon, Telefon Dinleme Ve Ortam Dinleme Yazilimlari başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Google Bizi Google+'da bulun
casus telefon