İletişime Geçin: 0532 200 48 38
turkce dil ingilizce

Blackberry Telefon Dinleme

Blackberry Telefon Dinleme

Blackberry türkiyede son yıllarda epeybir kullanılmaya başlandı. Blackberry şık tasarımı ve teknik özellikleriyle telefon piyasasinda önemli yerlere gelmeye devam ediyor. Sürekli bir gelişim içinde olan blackberry ülkemizdeki telefon piyasasinda önemli hamleler atmaya başaldı. İphone gibi dünya devini yakından takibe alan blackberry bu gidişati ile yeni dünya devlerinden birisi olmaya aday gözüküyor. Kendine has işletim sistemiyle tüm özellikleri ile telefon sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiş durumdadir.

Bizlerde telefon dinleme programi yazilimcilari olarak blackberry’nin bu muhteşem ötesi ve hizla ilerleyen teknolojik gelişmelerini takip ederek. Müşterilerimize blackberry’nin tüm telefon modellerine uygun blackberry telefon dinleme ve telefon dinleme programlari üretmekteyiz. Bizlerde bu dünya devleri gibi yazilimlarimizi her geçen gün geliştirip müşteri potansiyelimizi arttirmaktayiz. Türkiyedeki blackberry telefon dinleme programi şirketlerinden en büyüğü olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Blackberry telefon dinleme programimizin özelliklerine gelecek olursak;

Ortam Dinleme : Hedef telefon’un bulunduğu ortami an be an dinleyebileceksiniz . İsterseniz dinlediğiniz ortamdaki sesleri kayıt altına alabileceksiniz.

Telefon Dinleme : Hedef telefon bir görüşmeye başladığı anda yönetici telefonunuza bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Sizde size vermiş olduğumuz panelden girip telefon görüşmesini dinleyebileceksiniz.

Ortamdan Anlık Görüntü Alma : İstediğiniz anda hedef telefo’un bulunduğu ortamdan anlık görüntü alabilirsiniz.

Rehbere erişim : Hedef telefon’un rehberindeki tüm kayıtlı kişilere erişebilme imkanınız vardir . Bu kişilerin telefon rehberinde ne diye kayıtlı olduklarinida görebilrsiniz.

İnternet Geçmişi Görme : Hedef telefon’dan girilen tüm websitelerini görebilirsiniz dilediğiniz taktirde bu websitelerini ziyaret edebilerek içeriklerinin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Skyp,Whats app , Facebook Görüşmeleri : Hedef telefondan yapilan Skyp’e , whats app , Facebook görüşmelerini görebileceksiniz dilediğiniz taktirdede bu görüşmelerin bir kopyasını kayıt altına alabileceksiniz..

Gelen ve Giden Sms Kaydi : Hedef telefon’a gelen ve giden sms kaydının hepsini görebileceksiniz. Hedef telefon’a gelen ve giden msjların bir kopyası sizin yönetici telefonunuzada gelecektir.

Simkart Değişikliği Bilgisi : Hedef telefon’da eğer bir sim kart değişimi söz konusu olursa sizin yönetici telefonnunuza bildirim gelecektir. Sizde kişinin farklı simkartlar kullanıp kullanmadığını görenebileceksiniz.

Bu özelliklere sahip bir Blackberry telefon dinleme programina sahip olmak isterseniz eğer bizleri iletişim adreslerimizden 7/24 saat arayabilirisiniz.

Not : Tüm ürünlerimiz Ömürlük lisansli ve Garantilidir. Ürünlerimizin kötüye kullanımından tamamen satın alan kişi ve kişiler sorumludur. Firmamız bu konuda hiç bir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. İphone casus telefon satın almak istiyorsanız bizlere iletişim adreslerimizden 7/24 saat ulaşabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Windows Casus Telefon başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Google Bizi Google+'da bulun
casus telefon