İletişime Geçin: 0532 200 48 38
turkce dil ingilizce

Blackberry Casus Telefon

Blackberry Casus Telefon

Blackberry şık ve tasarim harikası telefon olarak geçiyor günümüzde . Son yıllarda ülkemizde satışında epey bir patlama yapan blackberry telefonlar . Türkiye pazarinda çok iyi yerlere gelmeye başladı. Cıkardığı son ürünler ile dünya devleri arasına giren blackberry artık ülkemizde çoğu insanda bulunan bir cep telefonu dur.

Blackberry firması’da bunun farkında olup her geçen gün ürünlerinin özelliklerini bir kademe daha yükseltemenin peşinde ve bu şekilde yeni satışlar yapmayi amaç güdüyor. Blackberrynin’de iphone gibi kendine has bir işletim sistemi vardir. Bu işletim sistemi sayesinde blackberry özgünlüğünü herzaman koruyacağa da benziyor .

Bizlerde casus telefon yazilimcisi olarak blackberry’nin çıkardığı tüm ürünleri özenli ve detayli bir şekilde inceleyerek bu ürünlere uygun casus yazilimlar üretmekteyiz. Blackberry casus telefon’lar sizlerin bir çok problemini aşacağından emin olabilirsiniz. Blackberry casus telefonlarida ülkemizde yaklaşık 5 yıldır üretiliyor ve internet ortamında blackberry casus telefon satan bir çok firma vardir. Bu firmalardan bir kaçi hariç çoğu ne sattığını dahi bilmeyen ve lisanssız adi ürünler satan firmalardir.

Müşteri memnuniyeti denilen önemli bir kriteri göz önüne dahi almayan bu firmalar insanlarin iyi niyetlerini su istimal ediyor hale gelmişlerdir. Bu yüzden casus telefon alirken lütfen iyi ve akıllı araştırmalar yapiniz. Sizlere önerimiz bizlere danışmadan bir blackberry casus telefon veya her hangi bir casus telefon satın almayiniz.

Blackberry Casus telefon’un Genel Özellikleri ;

Telefon Görüşmelerini Dinleme Özelliği

Ortam Dinleme Özelliği

Ortam’dan Anlık Fotoğraf Alabilme Özelliği

Gps’den Yer Tespiti Yapa Bilme özelliği

Telefon’da Çekilmiş Olan Resimlere Ve Videoları Görebilme Özelliği

Simkar Değişikliği Bilgisi

İnternet tarayicisini Takip edebilme Özelliği

Blackberry casus telefon‘a sahip olmak istiyorsanız eğer bizleri iletişim numaralarimizdan 7/24 saat arayabilirsiniz. Bu sayede kaliteli ve sorunsuz casus telefon’a sahip olabilirsiniz.

Not : Tüm ürünlerimiz Ömürlük lisansli ve Garantilidir. Ürünlerimizin kötüye kullanımından tamamen satın alan kişi ve kişiler sorumludur. Firmamız bu konuda hiç bir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.

Bir önceki yazımız olan İphone Casus Telefon başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Google Bizi Google+'da bulun
casus telefon