İletişime Geçin: 0532 200 48 38
turkce dil ingilizce

Bilgisayar Takip Yazilimlari

Bilgisayar Takip Yazilimlari

Bilgisayar takip programlarimiz ile artık çocuklarinizin bilgisayar başında nezaman ne yapiyor. Nezaman kiminle kimlerle görüşüyor  ve Nasıl arkadaşlari var . Bunlarin hepsini bilgisayar takip programimizi satin alarak yapmaniz mümkündür. Piyasadaki en ucuz bilgisayar takip yazilimlari profesyonel yazilimcilarimiz tarafindan üretilip lisansli olarak satışa sunuluyor.

Bilgisayar Takip Programimizin Özelliklerine Gelecek Olursak

-Server Şifrelerini Alma : Messenger , Facebook , Skype , twitter gibi çocuklarinizin sosyal ağlardaki tüm şifrelerine erişimize olanak sağlar.

Uzaktan Yönetim : Hedef bilgisayari uzaktan yönetebilirsiniz. Eğer bilgisayarda mikrofon ve kamera varsa anlık görüntü alabilmenize olanak sağlar ..

Uygulama Yönetimi : Bilgisayarda yüklü olan tüm uygulamalari kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz bu uygulamalari uzaktan yönete bilirsiniz.

Klavye Ayarlari : Bilgisayarda basilmiş olan her harfi ve her rakamı görebilirsiniz. Bu sayede çocugunuzun bilgisayar başında neler yaptığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Msn Loglari : Hedef bilgisayarda msnde bir konusma olduğunda sistem konusmalarin hepsini kaydeder ve sizlere raporlar.

Site Yasaklama : Hedef pc’de girilmesini istemediğiniz her hangi bir web sitesini yasaklaya bilme imkanınız bulunmaktadir..

Bu saydiğimiz özellikler sayesinde artik çocuklariniz sizlere asla yalan söyleyemiyecek bilgisayarda neler yaptıgını an be an görebileceksiniz.. Sizlerde bu muhteşem yazilima sahip olmak istiyorsanız bizleri iletişim adreslerinden 7/24 saat arayabilirsiniz.

 

Not : Tüm ürünlerimiz Ömürlük lisansli ve Garantilidir. Ürünlerimizin kötüye kullanımından tamamen satın alan kişi ve kişiler sorumludur. Firmamız bu konuda hiç bir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Bilgisayar Takip Yazilimi satın almak istiyorsanız bizlere iletişim adreslerimizden 7/24 saat ulaşabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Blackberry Casus Telefon başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Google Bizi Google+'da bulun
casus telefon