İletişime Geçin: 0532 200 48 38
turkce dil ingilizce

Android Casus Yazılımlarımız

Android Casus Telefon

Günümüz Telefon teknolojisin’de en iyi işlemci olarak geçen andoid işletim sistemli telefonlar ülkemizde kullanımı cok yaygınlaşmaya başlamıştır. Ülkemiz’de çok ça kullanılan android işletim sistemli telefonlar Samsung , Htc , Motorola , Sony’dir.

Bu büyük firmalar her geçen gün android telefon üretiminde yeni özellikler katip bu telofonlari dahada kullanabilir özellikli yapmaya başlamışlardır. Andorid işletim sistemli telefonlar kullanımı cok rahat olmakla beraber her uygulamayı çalıstırıyorlar .

Bizlerde android işletim sistemli casus yazilimlar yazarak android telefonlar’da kullanabiliyoruz. Her geçen gün yazilimlarimiza bizde bu dünya devleri gibi yeni özellikler katip yazilimimizin kullanılabilirliğini arttırmaktayiz. Casus telefon sektöründede öncü olmamızın nedenlerinden bir tanesinde bu . Müşterilerimizin her türlü ihtiyaclarını karşılayarak onlari elleri boş çevirmemek temel amacımız budur.

Ülkemizdeki bir çok casus telefon firmalarindan bir kaçı hariç çoğu ya çok yüksek fiyattan yazilimi insanlara satıyorlar yada yazilim yerine kimliği belli olmayan yazilimlar ile insanlari kandırarak paralarını alıyorlar . Siz siz olun bir android casus telefon alırken bizlere danışınız aksi taktirde belirsiz bir yazilim satin alırsınız ve dolandırılabilirsiniz. Bu yüzden casus telefon alırken dikkat etmeniz gerekir.

Android Casus Telefonlarimizin Genel Özellikleri ;

Telefon Görüşmelerini  Özelliği

Ortam Dinleme Özelliği

Ortam’dan Anlık Fotoğraf Alabilme Özelliği

Facebook Konusmalarini Takip Edebilme Özelliği

Twitter Konusmalarini Takip Edebilme Özelliği

Whats app Ve Viber Konusmalarini Takip Edebilme Özelliği

Skype Konusmalarini Takip Edebilme Özelliği

Gps’den Yer Tespiti Yapa Bilme özelliği

Telefon’da Çekilmiş Olan Resimlere Ve Videoları Görebilme Özelliği

Telefon’da Yüklü Uygulamalari Yönetebilme Özelliği

Simkar Değişikliği Bilgisi

Android Casus Telefon‘a sahip olmak istiyorsanız eğer bizleri iletişim numaralarimizdan 7/24 saat arayabilirsiniz. Bu sayede kaliteli ve sorunsuz casus telefon’a sahip olabilirsiniz.

Not : Tüm ürünlerimiz Ömürlük lisansli ve Garantilidir. Ürünlerimizin kötüye kullanımından tamamen satın alan kişi ve kişiler sorumludur. Firmamız bu konuda hiç bir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.

Bir önceki yazımız olan Nokia Casus Telefon başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...
Google Bizi Google+'da bulun
casus telefon